Skip to main content

Do jakich osób skierowana jest oferta wirtualnego biura?

Do jakich osób skierowana jest oferta wirtualnego biura?
|

Masz ciekawy pomysł na biznes i szukasz nowoczesnych usług dla przedsiębiorców? Prowadzisz biznes od wielu i chcesz otworzyć biuro regionalne w Warszawie bez dużych nakładów finansowych? Poznaj wirtualne biuro – innowacyjne rozwiązanie dla przedsiębiorców i sprawdź, kto może skorzystać z atrakcyjnej oferty.

Czym jest wirtualne biuro?

Wirtualne biuro to nowoczesna usługa dla przedsiębiorców, którzy poszukują realnych oszczędności polegająca na wynajmie adresu do rejestracji w US, GUS, ZUS, KRS, korespondencji i celów promocyjnych. Adres siedziby w prestiżowej lokalizacji w Warszawie w wyjątkowo niskiej cenie pozwala budować pozytywny wizerunek firmy i pozyskiwać klientów z lokalnego rynku bez konieczności inwestowania dużych środków na wynajem i wyposażenie lokalu biurowego.Biuro wirtualne to także wiele usług dodatkowych w konkurencyjnych cenach, które umożliwiają profesjonalne prowadzenie biznesu. W pakietach dla firm wirtualne biuro Warszawa znajdziesz usługi księgowe, obsługę korespondencji firmowej, doradztwo podatkowe, obsługę prawną, pomoc w rejestracji spółek oraz wynajem sal konferencyjnych. Wirtualne biuro pozwala znacznie zredukować koszty firmowe i rozwijać działalność gospodarczą znacznie taniej niż w przypadku tradycyjnego wynajmu powierzchni biurowej, zatrudnienia sekretarki czy asystentki, księgowej czy doradcy podatkowego.

Wirtualny adres – nowoczesne usługi dla początkujących przedsiębiorców

Wysokie ceny wynajmu lokali biurowych w Warszawie sprawiają, że wiele osób rezygnuje z realizacji marzeń o własnym biznesie. Początkujący przedsiębiorcy, zwłaszcza prowadzący działalność nie wymagającą codziennego przebywania w siedzibie firmy i bezpośrednich kontaktów z klientami, nie chcą inwestować środków finansowych na lokal, który nie jest niezbędny do realizacji zleceń. Konieczność podania adresu siedziby podczas rejestracji działalności gospodarczej jest sporym wyzwaniem w przypadku osób nieposiadających lokalu mieszkalnego na własność, ponieważ właściciele wynajmowanych nieruchomości niechętnie zgadzają się na taką opcję. Wirtualny adres siedziby to idealne rozwiązanie dla początkujących przedsiębiorców, freelancerów i startupów. Dzięki usługom wirtualnego biura zyskujesz prestiżowy adres siedziby firmy w wyjątkowo niskiej cenie oraz dostęp do wielu usług zawartych w pakietach dla firm, które można dopasować do indywidualnych potrzeb.

Wirtualne biuro, a rejestracja spółki

Z usług wirtualnego biura najczęściej korzystają prowadzący jednoosobową działalność gospodarczą. Warto jednak wiedzieć, że z wirtualny adres do rejestracji to również doskonałe rozwiązanie dla prowadzących spółkę komandytową, cywilną, akcyjną czy spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Dzięki usłudze wirtualnego sekretariatu oferującego przyjmowanie przesyłek zwykłych, poleconych, kurierskich, skanowanie poczty, odbiór awizo, powiadomienia o nadejściu przesyłki, przygotowanie i wysyłkę korespondencji na wskazany adres, możliwe jest zarejestrowanie spółki w wirtualnym biurze zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dodatkowo, w ofercie e-biura dostępne są specjalistyczne usługi doradców podatkowych i radców prawnych, którzy pomogą wybrać najkorzystniejszą formę opodatkowania, sporządzić umowę spółki i skompletować dokumenty do KRS.

Z usług wirtualnego biura coraz częściej korzystają firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, którzy poszukują optymalnej oferty umożliwiającej utworzenie filii, oddziału czy biura regionalnego w Warszawie w atrakcyjnej cenie.

Szukasz najlepszego rozwiązania dla Twojego biznesu. Skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie, a nasi doradcy pomogą wybrać pakiet usług dopasowany do indywidualnych potrzeb i aktualnej sytuacji Twojego przedsiębiorstwa.

Przypisane Tagi

Kategorie