Skip to main content

Adres wirtualny Warszawa

adres wirtualny Warszawa

Wirtualny adres firmy w centrum Warszawy – wirtualne biuro w prestiżowej lokalizacji

Wirtualne adres w Warszawie to nowoczesna usługa, dzięki której zapewnisz prestiżowy adres swojej firmie oraz profesjonalną obsługę korespondencji. Takie rozwiązanie ułatwia prowadzenie firmy i pozwala na obniżenie kosztów obsługi biurowej. W Beyond Office oferujemy wirtualne biuro w biznesowym centrum stolicy na warszawskiej Woli. Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Twojej firmy.

Wirtualny adres Warszawa jako siedziba Twojej firmy

Wirtualne biuro jest wirtualne tylko z nazwy. W rzeczywistości jest to adres, pod którym znajduje się w pełni wyposażona przestrzeń biurowa wraz z szeregiem usług, m.in. możliwością zarezerwowania sali na spotkanie. Przedsiębiorca zarejestrowany w wirtualnym biurze może posługiwać się nim jako adresem swojej siedziby w sytuacjach biznesowych i urzędowych, ale nie musi w tym miejscu przebywać stale. W razie potrzeby ma możliwość wynajęcia sali konferencyjnej lub biurka w ramach wybranego przez siebie pakietu usług. To idealne rozwiązanie dla osób, które na co dzień pracują zdalnie, ale od czasu do czasu muszą skorzystać z tradycyjnej przestrzeni biurowej.

Wynajem adresu wirtualnego pozwala na oddzielenie strefy prywatnej od pracy. Polskie prawo wymaga od przedsiębiorcy podania adresu siedziby firmy podczas rejestracji działalności gospodarczej. Nie musisz jednak podawać lokalizacji swojego zamieszkania. Wirtualne biuro to w pełni legalna forma adresu rejestracyjnego. Co więcej, można umieszczać go nie tylko na dokumentach, ale też na wszelkiego rodzaju materiałach reklamowych. W niskiej cenie otrzymujesz adres firmowy w Warszawie-Centrum i jednocześnie chronisz swoją prywatność, bez konieczności wynajmowania biura stacjonarnego. 

Wirtualne biuro w Warszawie – pakiet kompleksowych usług

Wirtualne biuro to przede wszystkim adres do rejestracji firmy w urzędzie skarbowym oraz adres korespondencyjny. Podstawową usługą, z jakiej przedsiębiorca skorzysta pod wirtualnym adresem, jest pełna obsługa korespondencji przychodzącej. Wykwalifikowani pracownicy biurowi odbierają pocztę i niezwłocznie wysyłają powiadomienie do adresata. Przedsiębiorca może w każdej chwili odebrać swoją korespondencję osobiście lub wybrać opcję skanowania – wówczas pracownik biura zeskanuje treść wiadomości i prześle ją na adres mailowy. 

Wirtualne biuro Warszawa Beyond Office oferuje również możliwość skorzystania z doskonale wyposażonej sali spotkań, którą można wynająć z okazji konferencji, prezentacji, szkolenia, spotkania rekrutacyjnego lub innego wydarzenia. Inne usługi, jakie umieściliśmy w naszej ofercie, aby zapewnić naszym klientom pełną obsługę biurową, to m.in.: 

 • obsługa księgowości,
 • pomoc prawna,
 • organizacja eventów,
 • wynajem biura serwisowanego,
 • przestrzeń coworkingowa.

Biuro wirtualne na Woli – pomoc w rejestracji firmy

Rejestracja działalności to proces, przez który nie musisz przechodzić samodzielnie, zwłaszcza jeśli myślisz o założeniu spółki cywilnej, komandytowej, akcyjnej lub z ograniczoną odpowiedzialnością. Nasi doradcy przeprowadzą Cię przez ten żmudny i skomplikowany proces włącznie z przygotowaniem projektu umowy spółki i zorganizowaniem spotkania u notariusza. Dokładnie wyjaśnią poszczególne etapy rejestracji w KRS, US, GUS i ZUS. Dostarczą i złożą komplet wniosków w Twoim imieniu. Jeśli zależy Ci na szybkim i poprawnym sfinalizowaniu wszystkich formalności, warto zdecydować się na tę opcję.

Dla kogo wirtualny adres firmy?

Tanie wirtualne biuro w centrum Warszawy to idealna okazja dla początkujących przedsiębiorców oraz wszystkich tych, którym zależy na siedzibie firmy w stolicy i chcą obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej. Chociaż jeszcze kilka lat temu wirtualne biura nie budziły zaufania urzędników, dziś ich funkcjonowanie jest w pełni legalne. Przedsiębiorca, korzystający z wirtualnego adresu dla firmy, działa zgodnie z prawem i jednocześnie może znacząco obniżyć koszty związane z prowadzeniem biura.

Biuro wirtualne w Warszawie na Woli dedykowane jest dla wszystkich firm, które nie potrzebują stacjonarnego biura do prowadzenia działalności. Z warszawskich adresów wirtualnych chętnie korzystają przedstawiciele takich branży, jak:

 • IT,
 • copywriting,
 • grafika komputerowa,
 • marketing,
 • tłumaczenia,
 • headhunting,
 • e-commerce.

Najlepszy adres, aby wzmocnić wizerunek firmy, czyli prestiżowy adres w Śródmieściu

Wirtualne biuro to nie tylko sposób na obniżenie kosztów prowadzenia firmy. Atrakcyjny adres to jedna z największych zalet wirtualnego biura. Decydując się na adres swojej firmy w samym centrum Warszawy, zapewnisz sobie prestiż w oczach klientów i kontrahentów.  Prestiżowy wirtualny adres możesz umieścić na wizytówkach, fakturach, ulotkach czy stronie internetowej. Charakterystyczny, rozpoznawalny adres Twojej firmy wpłynie pozytywnie na jej wizerunek.