Skip to main content

Coworking Warszawa, biuro coworkingowe

biuro coworkingowe w Warszawie

Przestrzeń coworkingowa w Warszawie

Jeśli masz dość pracy w czterech ścianach, przenieś się ze swoim projektem do przestrzeni współdzielonej z innymi osobami. Praca w twórczym otoczeniu podnosi kreatywność i produktywność. Coworking Warszawa to idealne rozwiązanie dla freelancerów, studentów, osób pracujących w pojedynkę lub w małych zespołach. Przekonaj się, jak biurko na wynajem może pomóc Ci w odzyskaniu zapału do pracy.

Sprawdź, jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie w Beyond Office.

Biuro coworkingowe Warszawa – profesjonalna przestrzeń do pracy

Słowo coworking lub co-working w wolnym tłumaczeniu z angielskiego oznacza: „wspólną pracę”, „pracę obok siebie”. Korzystanie z coworkingu polega na wykupieniu dłuższego członkostwa np. na kilka miesięcy lub wynajęciu biurka na konkretną liczbę godzin, dni bądź tygodni. Użytkownik nie otrzymuje konkretnego stanowiska pracy na wyłączność, ale możliwość korzystania z całej przestrzeni biurowej współdzielonej z innymi przedsiębiorcami.

W przestrzeni coworkingowej może przebywać jednocześnie wiele niepowiązanych ze sobą osób, pracujących w różnych branżach. Jednocześnie jest to miejsce, które stwarza okazję do wymiany doświadczeń i nawiązywania nowych kontaktów biznesowych.

Oprócz komfortowego miejsca do pracy we wspólnym open spasie, możesz korzystać również z:

 • dostępu do internetu,
 • drukarki,
 • rezerwacji sali konferencyjnej,
 • ekspresu do kawy,
 • aneksu kuchennego,
 • pomieszczeń do cichej pracy,
 • toalety,
 • strefy wypoczynkowej.

Coworking w Warszawie – innowacyjne rozwiązanie dla mikro przedsiębiorców

Coworking to idealne rozwiązanie dla freelancerów i osób wykonujących swoją pracę zdalnie, które chcą pracować w przestrzeni biurowej z prawdziwego zdarzenia. Usługa dedykowana jest osobom prowadzącym działalność jednoosobową lub pracującym w niewielkich zespołach. Z coworkingu najchętniej korzystają freelancerzy, firmy z branży IT, start-upy, przedstawiciele zawodów kreatywnych (copywriterzy, graficy). Zmiana otoczenia z własnego mieszkania czy kawiarni na open space pełen innych twórczych ludzi może wpłynąć pozytywnie na efektywność pracy.

Coworking Warszawa – charakterystyka powierzchni biurowej

Zadaniem biura coworkingowego jest tworzenie wygodnego środowiska pracy. To zwykle otwarta przestrzeń wyposażona w stoły, biurka i komfortowe krzesła. Użytkownicy pracują na swoich laptopach, tabletach lub smartfonach. Do ich dyspozycji jest również bezprzewodowy internet, sprzęt biurowy, a także aneks kuchenny, gdzie można podgrzać lunch lub zaparzyć kawę. W ramach opłaty za wstęp do przestrzeni coworkingowej użytkownicy mogą mieć możliwość druku określonej liczby stron. Osoby, korzystające z biura mają również dostęp do wspólnej strefy wypoczynkowej utrzymanej w stylu pokoju dziennego z wygodnymi kanapami i fotelami, służącej nie tylko do relaksu, ale też do mniej formalnych spotkań biznesowych i nawiązywania nowych kontaktów z innymi użytkownikami biura.

Przestrzeń coworkingowa w Warszawie – jak wybrać?

Zwróć przede wszystkim uwagę na lokalizację biura i zastanów się, jakie aspekty są najważniejsze dla Twoich celów. Jeśli chcesz zaoszczędzić czas na dojazdy, wybierz biurowiec zlokalizowany w niedalekiej odległości od miejsca zamieszkania. Jeśli jednak nie pracujesz sam, a w kilkuosobowym zespole, musisz uwzględnić potrzeby swoich współpracowników, wybierając miejsce, które będzie odpowiadało każdemu. W tym przypadku coworking w śródmieściu Warszawy jest optymalnym wyborem. Dobrze skomunikowane centrum stolicy zapewnia dogodny dojazd dla osób mieszkających w różnych częściach miasta.

Jeśli zamierzasz zarezerwować przestrzeń do pracy na dłuższy czas, np. na miesiąc, przed podpisaniem umowy upewnij się, że biuro Ci odpowiada. Zanim zdecydujesz się na dłuższe zobowiązanie, wykup dostęp na kilka dni lub godzin i przekonaj się, czy oferowana przestrzeń jest dla Ciebie komfortowa. Sprawdź, co oprócz miejsca do pracy, otrzymasz w ramach usługi. Należy mieć na uwadze, że coworking nie jest dla każdego. Jeśli wykonywana przez Ciebie praca wymaga ciszy i skupienia lub zachowania poufności, lepszym rozwiązaniem dla Twojej firmy może okazać się biuro serwisowane.

Warszawa – doskonała lokalizacja na spotkania biznesowe

Jeśli oprócz przestrzeni do pracy, potrzebujesz miejsca, w którym od czasu do czasu możesz zorganizować spotkanie biznesowe, coworking w samym centrum Warszawy jest idealnym wyborem pod względem komunikacyjnym. Bliskość dworców, metra, przystanków tramwajowych oznacza dogodny dojazd dla Ciebie i Twoich partnerów biznesowych. W Beyond Office możesz skorzystać z w pełni wyposażonej sali konferencyjnej, w której zorganizujesz profesjonalne spotkanie połączone z prezentacją multimedialną. Biuro mieści się na warszawskiej Woli i jest doskonale skomunikowane z resztą miasta.

Zalety coworkingu – dostępne udogodnienia

 • Zaspokojenie naturalnej potrzeby kontaktów społecznych, co nie jest możliwe podczas pracy w domu.
 • Zachowanie work-life balance – coworking ułatwia zarządzanie czasem i pozwala na odzyskanie równowagi pomiędzy życiem zawodowym a prywatnym.
 • Przebywanie w przestrzeni coworkingowej sprzyja kreatywności i podnosi wydajność pracy.
 • Budowanie relacji osobistych i biznesowych – możliwość wymiany doświadczeń i wiedzy z innymi użytkownikami biura.
 • Brak długotrwałych zobowiązań finansowych, które pojawiają się w przypadku samodzielnego wynajmowania lokalu do prowadzenia działalności.
 • Usługa „na każdą kieszeń”  – opłata za wynajem biura coworkingowego w Warszawie to niewielka cena w porównaniu z wydatkami ponoszonymi na utrzymanie tradycyjnego biura w podobnej lokalizacji.
 • W ramach opłaty za korzystanie z przestrzeni coworkingowej otrzymujesz dostęp do Wi-Fi, urządzeń biurowych, ekspresu do kawy i innych udogodnień, znajdujących się w tradycyjnym biurze.

W Beyond Office dokładamy wszelkich starań, aby ułatwić naszym klientom prowadzenie biznesu. Dlatego oprócz coworkingu przygotowaliśmy m.in.: wirtualne biuro Warszawa, biuro serwisowane, usługi księgowości, organizację eventów.