Skip to main content

Jak działa e-sekretariat?

Jak działa e-sekretariat?
|

E-sekretariat to szereg usług oferowanych w ramach wirtualnego biura (wirtualnego adresu firmy). Do podstawowych funkcji e-biura należy obsługa korespondencji oraz rezerwowanie sal konferencyjnych na potrzeby spotkań biznesowych. Przedsiębiorcy mogą dodatkowo zdecydować się na usługę skanowania korespondencji czy wynajem powierzchni biurowej na określoną liczbę godzin w miesiącu. Wyjaśniamy, czym dokładnie zajmuje się wirtualny sekretariat i jakie są jego zalety.

Czym jest e-sekretariat?

E-sekretariat to kompleksowa obsługa sekretarska, wchodząca w skład usługi wirtualnego biura w Warszawie. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz ruszać się z domu, aby mieć większość spraw firmowych pod kontrolą. Wirtualne biuro polega na udostępnieniu przez zewnętrzną firmę adresu do rejestracji firmy oraz skrzynki pocztowej wraz z jej profesjonalną obsługą. To podstawowe funkcje e-sekretariatu, które w ramach pakietów w Beyond Office można znacznie rozszerzyć, zyskując kompleksową obsługę bieżących spraw przedsiębiorstwa.

Czym zajmuje się e-sekretariat?

E-sekretariat w Beyond Office zajmuje się przede wszystkim obsługą poczty przychodzącej i wychodzącej. Gdy przyjdzie do Ciebie list lub paczka, nasi pracownicy ją odbiorą i niezwłocznie prześlą do Ciebie powiadomienie o poczcie przychodzącej. Ty będziesz mógł odebrać korespondencję w dogodnym dla Ciebie terminie. W razie potrzeby możesz zdecydować się na pakiet, obejmujący skanowanie poczty – pracownik e-sekretariatu w ciągu godziny zeskanuje treść listu i prześle ją na Twój adres mailowy. E-sekretariat zajmuje się również przechowywaniem dokumentacji firmy.

Inne usługi, z których możesz skorzystać w ramach e-biura i e-sekretariatu w Beyond Office (ich dostępność zależy od wybranego pakietu) to m.in.:

Zalety e-sekretariatu

E-sekretariat to idealne rozwiązanie dla wielu przedsiębiorców, zwłaszcza tych, którzy prowadzą swoją działalność zdalnie lub mobilnie. Nie musisz za każdym razem wyczekiwać kuriera czy listonosza. W Twojej skrzynce nie muszą zalegać awizo, a Ty nie musisz tracić cennego czasu na stanie w kolejce na poczcie. Możesz spokojnie zajmować się prowadzeniem firmy, realizować wyjazdy służbowe czy pracować podróżując i być spokojnym o przychodzącą do Ciebie pocztę. Zyskujesz łatwy i szybki dostęp do swojej korespondencji, dzięki usłudze archiwizowania poczty, a gdy tylko masz taką potrzebę, możesz odebrać ją osobiście w godzinach pracy biura.

Korzystając z wirtualnego sekretariatu zyskujesz także dostęp do wielu usług dodatkowych, które pomogą Ci w prowadzeniu firmy, np. wynajem sal konferencyjnych czy obsługa biura rachunkowego. Zyskujesz pakiet profesjonalnych usług bez ponoszenia wysokiej ceny i zostajesz odciążony od żmudnych obowiązków biurowych. Profesjonalne wirtualne biuro umożliwia sprawne zarządzanie kluczowymi sprawami firmy z jednego miejsca.

Decydując się na e-sekretariat zamiast zatrudnienia sekretarki na etat, minimalizujesz koszty prowadzenia działalności. Otrzymujesz praktycznie ten sam zestaw usług za dużo niższą cenę. Co więcej, opłatę za abonament w wirtualnym biurze możesz „wrzucić” w koszty i odliczyć od podatku.

W razie innych pytań skontaktuj się z nami i skorzystaj z pomocy profesjonalnych doradców Beyond Office: https://www.beyondoffice.pl/kontakt/

Przypisane Tagi

Kategorie