Skip to main content

W jaki sposób można obniżyć koszty prowadzenia firmy?

W jaki sposób można obniżyć koszty prowadzenia firmy?
|

Własna firma umożliwia realizację zawodowych planów, tworzenie marki osobistej oraz rozwój osobisty. Prowadzenie działalności gospodarczej to także wiele obowiązków i spore wydatki. Składki ZUS, rozliczenia z urzędem skarbowym, koszty obsługi księgowej, działania marketingowe oraz wynajem lokalu biurowego nie należą do najtańszych, dlatego wielu przedsiębiorców poszukuje sposób na zmniejszenie kosztów firmowych. Poznaj ofertę wirtualnego biura i dowiedz się, jak prowadzić biznes znacznie taniej.

Wirtualny adres siedziby – najtańszy sposób na prowadzenie działalności gospodarczej

Rejestracja firmy w US, ZUS, GUS, KRS wymaga podania adresu siedziby. Wynajem lokalu biurowego w Warszawie to koszt wahający się między 10, a 24 EUR za metr kwadratowy, co dla początkujących przedsiębiorców czy freelancerów jest zbyt dużym wydatkiem. Wiele osób zastanawia się nad rejestracją działalności gospodarczej pod adresem zamieszkania, ale jest to możliwe jedynie w przypadku posiadania lokalu mieszkalnego na własność. Dla osób wynajmujących mieszkanie, założenie firmy pod adresem zamieszkania może być bardzo trudno ponieważ właściciel nieruchomości musi wyrazić na to zgodę. Warto również pamiętać o przedsiębiorcach, których działalność nie wymaga bezpośredniego kontaktu z klientami i codziennego przebywania pod adresem siedziby. Agencje seo, copywriterzy, webmasterzy, graficy komputerowi, tłumacze, programiści, specjaliści zajmujący się marketingiem internetowym i obsługa mediów społecznościowych większość zleceń i działań promocyjnych realizują online, dlatego nie muszą wynajmować lokalu pod działalność gospodarczą. Wirtualne biuro Warszawa to możliwość wynajęcia adresu do rejestracji w urzędach, korespondencji firmowej, celów marketingowych w wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Wybierając ofertę naszego biura wirtualnego możesz korzystać z adresu siedziby w prestiżowej lokalizacji już od 99 zł netto miesięcznie, wraz z obsługą korespondencji przychodzącej i powiadomieniach o nadejściu przesyłki. W atrakcyjnych pakietach dla firm możesz wybrać również skanowanie poczty, odbiór awizo oraz wynajem sal konferencyjnych w prestiżowej dzielnicy Warszawy.

Niższe ceny usług firmowych w pakietach wirtualnego biura

Prowadzenie własnej firmy to również konieczność prowadzenia rozliczeń z ZUS i US, co wymaga nie tylko czasu, ale także specjalistycznej wiedzy i umiejętności obsługi profesjonalnych programów komputerowych. Samodzielne prowadzenie księgowości nie jest najlepszym pomysłem, a zatrudnienie głównej księgowej czy księgowego zwykle przekracza możliwości finansowe początkujących przedsiębiorców. Rozwiązaniem jest korzystanie z usług biegłego biura rachunkowego dostępnych w pakietach biura wirtualnego. Prowadzący działalność gospodarczą korzystający z wirtualnego adresu mogą wybrać możliwość wynajęcia sali konferencyjnej w prestiżowej dzielnicy Warszawy, co jest znacznym ułatwieniem w przypadku konieczności bezpośredniego spotkania z klientem, zebrania ze wspólnikami, szkolenia lub prowadzenia rekrutacji. Dodatkowo, klienci Beyond Office mogą wybrać usługi kancelarii prawnej i kancelarii doradztwo podatkowego oraz wsparcia z zakładaniu spółek. Dzięki korzystnym cenowo pakietom usług przedsiębiorcy mogą znacznie obniżyć koszty prowadzenia działalności gospodarczej i skupić się na rozwoju biznesu.

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub mailowo i wybierz usługi skrojone na miarę potrzeb Twojego przedsiębiorstwa. Wirtualny adres i usługi dla firm to nowoczesne rozwiązanie dla poszukujących realnych oszczędności oraz profesjonalnych usług dla firm. Z biurem wirtualnym możesz korzystać ze wsparcia doświadczonych specjalistów na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej, budować pozytywny wizerunek swojej firmy oraz zwiększać możliwości promocji.

Przypisane Tagi

Kategorie