Skip to main content

Poznaj nasze
dodatkowe usługi!

Potrzebujesz jednorazowego wsparcia? A może chcesz zrzucić ze swoich barków ciążące zobowiązanie i cieszyć się 'lekką głową’? Chętnie posłużymy wsparciem w szeroko pojętym zakresie dodatkowych usług biurowych. Nasze usługi przydadzą się nie tylko w sytuacji, gdy chcesz wynająć salę konferencyjną, ale także w bardziej złożonych i odpowiedzialnych działaniach.

Obsługa księgowa

Domeną naszej firmy księgowej jest rachunkowość. Jakość świadczonych przez nas usług doceniają klienci współpracujący z naszym partnerem od lat.

Naszymi klientami są osoby prowadzące działalność jak i spółki prawa handlowego. Posiadamy uprawnienia do kompleksowej obsługi wszystkich podmiotów gospodarczych.

Nasze biuro rachunkowe to synonim wysokiej jakości i niezawodności, Dodatkowo nasz profesjonalizm potwierdzają wszystkie niezbędne certyfikaty (Licencja Ministerstwa Finansów) oraz ubezpieczenie OC.

Nasz partner zapewnia indywidualne podejście oraz elastyczną ofertę usług, którą każdorazowo dopasowujemy do potrzeb danego przedsiębiorstwa. W ten sposób możemy jeszcze lepiej odpowiadać na zróżnicowane potrzeby małych i dużych firm. Świadczymy również usługi związane z opracowywaniem biznesplanów, sporządzaniem analiz finansowych, restrukturyzacją podmiotów gospodarczych.

USŁUGADLA KOGOCENA NETTO
Uproszczona księgowość – (KPiR, RYCZAŁT)

Jednoosobowa działalność gospodarcza

od 150 zł / m-c
Pełna księgowość – Księgi rachunkowe

Spółki z o.o., sp. k, S.A.

od 360 zł / m-c

Sale konferencyjne

– Przystosowane do przyjęcia od 4 do 8 osób
– Klimatyzowane sale wyposażone w ergonomiczne meble
– Dostęp do narzędzi audiowizualnych i konferencyjnych
– Profesjonalne przyjęcie gości i komplementarny serwis kawowy
– Rezerwacja sali internetowo lub telefonicznie

Jest to znakomite miejsce do przeprowadzania szkoleń, spotkań z klientami, negocjacji czy rozmów rekrutacyjnych. Sala konferencyjna udostępniana jest na zasadach godzinowych lub na cały dzień pracy.

W ramach wynajmu sali otrzymują Państwo:
– Salę w pełni przygotowaną do spotkania,
– Profesjonalne przyjęcie gości (napoje, kawa, herbata),
– Dostęp do bezprzewodowego łącza internetowego,
– Możliwość skorzystania z ekranu do wyświetlania prezentacji, filmów, itp.,
– Infrastrukturę do telekonferencji,
– Flipcharty.

CZAS WYNAJMUZAKRES WYPOSAŻENIACENA NETTO
1 godzina

wyposażenie sali

od 79 zł netto
1 dzień (8h)

wyposażenie sali

od 399 zł netto
1 dzień (8h) z obsługą spotkania

catering / wyposażenie sali / flipchart / ekran

od 599 zł netto

Rejestracja spółek

– Kompleksową usługę rejestracji w systemie S24;
– Pomoc w uzyskaniu elektronicznego podpisu;
– Projekt umowy spółki oraz zorganizowanie spotkania u notariusza;
– Przygotowanie kompletu wniosków rejestracyjnych do KRS;
– Przygotowanie wniosku uzupełniającego dane NIP-8;
– Przygotowanie oświadczenia do ZUS o niezatrudnianiu pracowników;
– Doradztwo dotyczące poszczególnych etapów rejestracyjnych w KRS, US, GUS i ZUS;
– Dostarczenie i złożenie kompletu podpisanych wniosków w imieniu zlecającego.

USŁUGADLA KOGOCENA NETTO
Rejestracja spółki z o.o.

System S24

999 zł netto
Rejestracja spółki komandytowej

System S24

1899 zł netto
Rejestracja pary spółek sp. z o.o. sp. k.

System S24

1899 zł netto
Rejestracja spółki akcyjnej

System S24

3999 zł netto

Organizacja eventów

usługa w trakcie wdrażania

CZAS WYNAJMUZAKRES WYPOSAŻENIACENA NETTO
1-5 osób

catering / wyposażenie sali

250 zł netto
6-10 osób

catering / wyposażenie sali / obsługa techniczna

1400 zł netto
10-18 osób

catering / wyposażenie sali / obsługa techniczna / obsługa kelnerska

2500 zł netto

Usługi księgowe Warszawa Wola – sprawdź ofertę obsługi podatkowej i biura rachunkowego na Woli

Własna działalność gospodarcza to nie tylko nieograniczone możliwości rozwoju i realizacji planów zawodowych, ale także obowiązki wobec ZUS i US. Prawidłowy obieg dokumentów w firmie, podobnie jak deklaracje do ZUS i Urzędu Skarbowego, obsługa płac czy prowadzenie obowiązkowej ewidencji środków trwałych wymagają fachowej wiedzy, doświadczenia oraz znajomości obsługi specjalistycznych programów komputerowych. Zatrudnienie biegłej księgowej wiąże się ze sporymi kosztami, które mogą przerastać początkujących przedsiębiorców, dlatego większość osób rozpoczynających przygodę z biznesem zastanawia się nad samodzielnym prowadzeniem księgowości firmy. Niestety, prowadzenie Ksiąg Rachunkowych czy Księgi Przychodów i Rozchodów wymaga znajomości przepisów podatkowych i jest czasochłonne, co może wpłynąć na rozwój prowadzonej działalności. Beyond Office to nie tylko w pełni wyposażone biura i wirtualny adres do rejestracji firmy, ale także kompleksowe usługi księgowe w konkurencyjnej cenie. Oferujemy profesjonalną obsługę księgową i podatkową dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz spółek cywilnych, komandytowych, handlowych akcyjnych i spółek z o.o.

Księgowość Wola – sprawdź cennik usług księgowych i opinie klientów

Usługi księgowe Warszawa Wola to profesjonalna obsługa wszystkich podmiotów gospodarczych. Biegłe biuro rachunkowe oferuje prowadzenie uproszczonej i pełnej księgowości dla prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą i spółek. Dzięki wieloletniej współpracy z doświadczonymi specjalistami z zakresu księgowości i prawa podatkowego możemy zaoferować klientom Beyond Office usługi na najwyższym poziomie w najniższej cenie w Warszawie i okolicach. Prowadzisz jednoosobową działalność gospodarczą i korzystasz z wirtualnego biura na Woli? Wybierz kompleksowe usługi księgowe już od 150 zł netto miesięcznie. Dla klientów biura serwisowanego Beyond Office prowadzących spółkę akcyjną, spółkę komandytową lub spółkę z o.o. przygotowaliśmy atrakcyjną ofertę prowadzenia ksiąg rachunkowych już od 360 zł netto miesięcznie. Porównaj ceny usług księgowych Warszawa Wola, zobacz opinie zadowolonych klientów i wybierz kompleksową obsługę podatkową i księgową Beyond Office. Skontaktuj się z naszymi doradcami i wybierz usługi dopasowane do potrzeb Twojego biznesu.

Rejestracja spółek Warszawa Wola – skorzystaj z pomocy doświadczonych specjalistów

Rejestracja spółki jest znacznie bardziej skomplikowana niż rejestracja jednoosobowej działalności gospodarczej. Wybór odpowiedniej formy prawnej i opodatkowania, sporządzenie umów, wypełnienie dokumentów do KRS wymagają wiedzy z zakresu prawa gospodarczego, podatkowego i cywilnego. Pomoc w rejestracji spółki Warszawa Wola to kompleksowa oferta dla przedsiębiorców, którzy chcą założyć spółkę cywilną, komandytową, akcyjną lub spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. Współpraca z doświadczonymi specjalistami z kancelarii prawnej i doradztwa podatkowego pozwala zaproponować klientom Beyond Office wsparcie w rejestracji spółki najtaniej w Warszawie i okolicach. Wybierając profesjonalną obsługę prawną firm możesz liczyć na fachowe doradztwo, pomoc w wypełnieniu niezbędnych dokumentów, a także możliwość reprezentowania Twojej spółki w sądzie i urzędach administracji publicznej. Wybierając wirtualne biuro lub biuro serwisowane na Woli możesz liczyć na pełne wsparcie doradców podatkowych i radców prawnych na każdym etapie rejestracji spółki: od pomocy w wyborze formy prawnej, przez sporządzenie umów i złożenie dokumentów do KRS po występowanie w imieniu Twojej spółki w sądzie i Urzędzie Skarbowym.

Pomoc w rejestracji spółki Wola – zobacz cennik i opinie klientów wirtualnego biura Beyond Office

Spółka jest znacznie korzystniejszym rozwiązaniem niż jednoosobowa działalność gospodarcza, przede wszystkim ze względu na bezpieczeństwo majątku osobistego. Prowadzenie spółki umożliwia prowadzenie bardziej ryzykownych działań biznesowych i inwestycji, ponieważ w razie niepowodzenia wspólnicy odpowiadają majątkiem spółki. Dodatkowe zalety spółki to również większy prestiż i możliwości rozwoju działalności oraz niższe koszty podatkowe. W przypadku spółki z ograniczoną odpowiedzialnością sporym atutem jest brak obowiązkowych składek ZUS, dlatego coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na tę formę prawną. Rejestracja spółki wymaga złożenia prawidłowo wypełnionych dokumentów do US, ZUS i KRS oraz sporządzenia umowy spółki. Porównaj ceny usługi rejestracji spółek Warszawa Wola, zobacz opinie naszych klientów i wybierz profesjonalne wsparcie naszych specjalistów. Beyond Office to kompleksowa obsługa prawna w zakresie rejestracji spółek akcyjnych, komandytowych i spółek z o.o. w konkurencyjnej cenie. Klienci korzystający z wirtualnego adresu lub biura serwisowanego na Woli mogą wybrać najtańsze usługi rejestracji spółki w Warszawie i okolicach. Skontaktuj się z nami specjalistami i wybierz najkorzystniejsze rozwiązanie dla Twojego biznesu.

Wynajem sal konferencyjnych Warszawa Wola – wybierz nowoczesne miejsce dla Twojej firmy

Prowadzisz szkolenia? Szukasz odpowiedniego na prowadzenie negocjacji biznesowych, prezentacji projektu lub spotkań rekrutacyjnych? Szukasz nowoczesnej, w pełni wyposażonej sali konferencyjnej w prestiżowej lokalizacji i atrakcyjnej cenie? Poznaj atrakcyjną ofertę wynajmu sal konferencyjnych na Woli. Oferujemy możliwość wynajmu dostosowany do indywidualnych potrzeb Twojego biznesu oraz minimum formalności: salę w wybranym terminie, możesz zarezerwować mailowo lub telefonicznie. Klienci Beyond Office mogą skorzystać z nowoczesnych, klimatyzowanych sal przeznaczonych dla 4-8 osób, wyposażonych w komfortowe meble, sprzęt audiowizualny oraz telekonferencyjny, a także do bezprzewodowego łącza internetowego. Wynajmując salę konferencyjną w atrakcyjnej lokalizacji na warszawskiej Woli zyskujesz pewność profesjonalnego przyjęcia Twoich gości, partnerów biznesowych oraz kandydatów do pracy oraz możliwość indywidualnego dostosowania do charakteru spotkania. Wybierz wysokiej klasy sale konferencyjne w najniższej cenie w Warszawie i okolicach.

Najtańsze sale konferencyjne na Woli – zobacz cennik i skorzystaj z kompleksowych usług Beyond Office

Potrzebujesz nowoczesnej sali konferencyjnej na kilka godzin? Szukasz oferty wynajmu sali z pełną obsługą na cały dzień? Wybierz ofertę Beyond Office – kompleksowo wyposażonych sal konferencyjnych w prestiżowej lokalizacji na Woli w najniższej cenie na rynku. Proponujemy wynajem sali konferencyjnej już od 79 zł netto za godzinę, możliwość korzystania z sali przez cały dzień lub wynajem sali konferencyjnej z pełną obsługą spotkania: sprzęt audiowizualny, flipchart, catering już od 599 zł netto. Nasi klienci mogą liczyć na indywidualne przygotowanie sali konferencyjnej do potrzeb prowadzonego szkolenia, spotkań z kontrahentami lub przeprowadzania rekrutacji. Skontaktuj się z nami i wybierz optymalne rozwiązanie dla Twojego biznesu. Porównaj ceny wynajmu sal konferencyjnych Warszawa Wola, zobacz opinie klientów i zadzwoń lub napisz do nas już dziś. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać najkorzystniejszą opcję dopasowaną do Twoich potrzeb.