Skip to main content

Jaki jest koszt wynajmu biura serwisowanego?

Jaki jest koszt wynajmu biura serwisowanego?
|

Biuro serwisowane to kompleksowo wyposażona powierzchnia biurowa, w której można rozpocząć prowadzenie działalności niemal od razu po podpisaniu umowy. Nie wymaga dodatkowych nakładów finansowych i pozwala przedsiębiorcom sporo zaoszczędzić. Na koszt wynajmu biura serwisowanego wpływa wiele czynników, jednak zawsze będzie ono bardziej atrakcyjne cenowo niż samodzielne urządzanie i zarządzanie własnym biurem. Rozważ wynajem biura serwisowanego, aby zapewnić sobie i swoim pracownikom dogodne warunki pracy bez ponoszenia wysokich kosztów związanych z wynajmowaniem dużych powierzchni biurowych.

Czym się charakteryzuje biuro serwisowane?

Biuro serwisowane to sprawdzone na całym świecie rozwiązanie dla przedsiębiorców. Korzystają z niego zarówno freelancerzy, jak i kilkuosobowe firmy, które chcą zaoszczędzić na wynajmowaniu tradycyjnego biura. Biuro serwisowane to przestrzeń biurowa do wynajęcia, gotowa do rozpoczęcia pracy. W biurze tego typu znajdziesz wszystkie niezbędne sprzęty techniczne, które są potrzebne do codziennej pracy biurowej. We własnym zakresie musisz posiadać tylko komputery dla siebie i pracowników. Biuro serwisowane stanowi zazwyczaj część większej powierzchni biurowej, posiadającej recepcję, sale konferencyjne, poczekalnię dla gości, aneks kuchenny, toalety i inne pomieszczenia użytkowe.

Biura serwisowane wyróżniają się elastyczną umową – decydując się na tę formę współpracy, możesz wynajmować powierzchnię biurową na dogodny dla Ciebie okres z możliwością przedłużenia czasu najmu. Co więcej, pracę często możesz rozpocząć już w tym samym dniu, w którym podpisujesz umowę.

Od czego zależy cena biura serwisowanego?

Cena wynajmu biura serwisowanego zależy m.in. od jego lokalizacji. Im bardziej atrakcyjne biznesowo usytuowanie lokalu, tym teoretycznie powinna być wyższa stawka za wynajem.  Chociaż nie jest to regułą. Obecnie można wynająć biuro serwisowane w atrakcyjnej cenie również w samym sercu Warszawy – dobrym przykładem jest Beyond Office. Przy wyborze lokalizacji zwrócić też uwagę, czy odpowiada Ci standard budynku i wygląd wnętrz – to ważne dla komfortu pracy oraz wizerunku firmy w oczach partnerów biznesowych.

W cenę wynajmu biura serwisowanego wchodzi wiele usług dodatkowych. Im szerszy zakres udogodnień ujętych w cenie, tym wyższa będzie stawka. W ramach biura serwisowanego można liczyć na takie usługi dodatkowe, jak np.:

  • obsługa recepcji,
  • dostęp do pomieszczeń wspólnych, w tym kuchni z darmową kawą i herbatą czy strefy rozrywki,
  • obsługa serwisu sprzątającego,
  • możliwość korzystania z sal konferencyjnych.

W cenę biura serwisowanego z reguły wliczone są też koszty eksploatacyjne (zużycie prądu i wody, Internet).

Ile kosztuje wynajem biura serwisowanego?

Jak widać ostateczna stawka wynajęcia biura serwisowanego, jest uzależniona od bardzo wielu kwestii. Jednak w pełni wyposażone biuro będzie zawsze stanowiło dużo większą oszczędność pieniędzy w porównaniu do tradycyjnych lokali biurowych, które wymagają inwestycji w umeblowanie i sprzęt biurowy czy zatrudnienie sekretarki.

Zanim wynajmiesz biuro serwisowane, zwróć uwagę na to, co znajduje się na stanie lokalu i jaki jest standard oferowanych sprzętów. Jeśli okaże się, że będziesz musiał sporo doinwestować, aby obiekt spełnił Twoje wymagania, omijaj takie miejsce z daleka.

Jeśli szukasz biura serwisowanego w atrakcyjnej cenie i z szeregiem usług dodatkowych, skontaktuj się z nami, by dowiedzieć się więcej: https://www.beyondoffice.pl/kontakt/

Przypisane Tagi

Kategorie