Skip to main content

Czy adres wirtualnego biura można umieścić na wizytówce lub materiałach reklamowych?

Czy adres wirtualnego biura można umieścić na wizytówce lub materiałach reklamowych?
|

Wirtualne biuro to idealne rozwiązanie dla przedsiębiorców, prowadzących swoją działalność zdalnie i chcących poprawić wizerunek firmy. Wirtualny adres w prestiżowej lokalizacji wygląda atrakcyjnie na materiałach reklamowych i wizytówkach. W jaki sposób należy korzystać z adresu wirtualnego biura? Gdzie go można umieścić? Odpowiadamy.

Wirtualne biuro – udogodnienie dla nowoczesnego przedsiębiorcy

Podstawową usługą wirtualnego biura jest adres do rejestracji firmy oraz do korespondencji. Otwierając działalność gospodarczą, niezależnie od wielkości przedsiębiorstwa, potrzebujemy konkretnego adresu siedziby firmy. Można użyć adresu, pod którym jesteśmy zameldowani lub wynajęta przez nas przestrzeń biurowa. Doskonałą alternatywę stanowi wirtualne biuro.

Dodatkowo wirtualne biura oferują szereg usług, których celem jest ułatwienie prowadzenia działalności i odciążenie przedsiębiorcy w części obowiązków, m.in.:

 • powiadomienia o przychodzącej korespondencji,
 • skanowanie treści listów,
 • pomoc w rejestracji spółki,
 • obsługa księgowości,
 • poradnictwo prawne,
 • przechowywanie i archiwizacja dokumentów,
 • wynajem sal konferencyjnych na spotkania biznesowe.

Jakie możliwości daje wirtualny adres firmy?

Odpowiadając na pytanie zadane w tytule, adres wirtualnego biura można umieszczać na wizytówkach i materiałach reklamowych oraz wszędzie tam, gdzie powinien znaleźć się adres firmy, czyli również na stronie internetowej, w mediach społecznościowych. Jeśli zależy nam na poprawie wizerunku, warto zdecydować się na wirtualne biuro, posiadające prestiżowy adres, np. w sercu Warszawy, jak Beyond Office, które znajduje się w biznesowej części dzielnicy Wola. Znany adres i rozpoznawalne sąsiedztwo to reklama sama w sobie. Podkreśla aspiracje przedsiębiorstwa oraz zaznacza jego pozycję na rynku.

Organizacja spotkania z partnerem biznesowym również nie stanowi problemu, gdy biuro znajduje się w dogodnej lokalizacji. Twoi goście nie będą mieli problemu z dotarciem do biura, które znajduje się blisko centrum miasta i jest dobrze skomunikowane z pozostałymi dzielnicami.

Wirtualne biuro w Warszawie to dobry pomysł dla przedsiębiorców, którzy chcą uruchomić oddział firmy w nowym miejscu. Nie trzeba w tym celu otwierać „fizycznej” siedziby. Mając miejscowy adres, szybciej i skuteczniej pozyskasz klientów z danego miasta, nawet jeśli na co dzień przebywasz zupełnie gdzie indziej.

Zalety korzystania z usług wirtualnego biura

 • Zachowanie anonimowości i prywatności. Adres domowy nie znajduje się na żadnych dokumentach firmowych czy materiałach reklamowych. Nie musimy się obawiać, że ktoś będzie nas nachodził w domu.
 • Obniżenie kosztów prowadzenia działalności – w porównaniu z wynajmowaniem biura stacjonarnego. Decydując się na wirtualne biuro, nie musisz go urządzać ani zatrudniać pracowników biurowych.
 • W zależności od pakietu, na który się zdecydujemy, do naszej dyspozycji jest szereg usług, które w znacznym stopniu ułatwiają prowadzenie działalności.
 • Opłaty związane z wynajmowaniem wirtualnego biura i korzystaniem z usług dodatkowych można wliczyć do kosztów uzyskania przychodu i odliczyć je od podatku.
 • Rozwiązanie problemów związanych z odbiorem korespondencji, zwłaszcza jeśli dużo podróżujesz. Korespondencja firmowa trafia na adres wirtualnego biura, a Ty masz pewność, że żadne awizo nie zalega w skrzynce pocztowej podczas Twojej nieobecności.

Beyond Office to nowoczesne wirtualne biuro z prestiżowym adresem w centrum Warszawy. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami: https://www.beyondoffice.pl/kontakt/

Przypisane Tagi

Kategorie